O hotelu

Umístění a styl hotelu

Hotel Chicago se nachází zhruba 10 minut chůze od historického centra města a současně 10 minut chůze od vstupu do Bezručova údolí, které je nejdelším údolím Krušných hor. Tato strategická poloha umožňuje hostům snadný přístup k historickým památkám a zábavě v centru města i do ticha přírody. V blízkosti hotelu se nachází sportovní centrum, které nabízí posilovnu, saunu, kurty na squash a další sportovní aktivity.

Hotel Chicago je nově zrestaurovaný hotel ve dvou vzájemně propojených domech starých přes sto let. Je vhodný zejména pro cestovatele mladé duchem, pro firemní pobyty i pro mladé rodiny. Tento hotel nabízí skvělé možnosti pro pořádání večírků a oslav.

Vybavení hotelu a služby hostům

Součástí tohoto bed and breakfast hotelu je stejnojmenný bar v americkém stylu, který vás přenese do Chicaga 30.a 40. let dvacátého století. Přestože tato doba byla v Americe érou prohibice a války gangů, u nás se nemusíte bát. Nehrozí vám nebezpečí ani žízeň a Al Capone se na vás bude dívat jen ze stěny. Bar Chicago nabízí výběr nápojů, koktailů a jídel v americkém stylu. Přijďte ochutnat steaky, burgery nebo žebírka, která jinde nedostanete! Každý víkend tu probíhají nejrůznější akce a speciální nabídky pro hosty.

V hotelu je celkem 21 pokojů pro 38 hostů, některé ve stylu amerických hotelů, některé v rustikálním stylu. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí a koupelnou, v pokojích je k dispozici Wi-Fi zdarma.

Hotel disponuje vlastním chráněným parkovištěm s vjezdem z Rooseveltovy ulice. Nejbližší zastávka MHD se nachází ve vzdálenosti 50 metrů, nejbližší vlakové nádraží je vzdáleno zhruba 300 metrů.

Službu recepce zajišťuje obsluha baru, rezervace zajišťuje recepce hotelu Royal.

 

Rezervace ubytování

ZÁVAZNÁ REZERVACE

Objednejte si ubytování se zálohovou platbou prostřednictvím rezervačního systému Royal Hotels.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vyberte termín a odešlete nezávaznou poptávku na ubytování.